Tümdef
Çözüm Ortakları
Melody Design Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Melody Design Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Cevizli Mah. Mustafa Kemal Cad. Hukukçular Towers A Blok No:66 A İç Kapı No: 111 Kartal-İSTANBUL

Kolektif çalışmayı yolumuzun en önüne koyup, tüm profesyonel birikimimizi, alanda en iyisini vermek için kullanıyoruz. Yeni konstrüksiyon ve Fuar Stand Tasarımı  trendlerini takip ediyor, sürekli paylaşıyor ve hemen uygulamak için harekete geçiyoruz. Yatırımlarımızı hep bu yönde yapıyor, şirketimizi daha iyisi için büyütüyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı birçok fuarda tüm gücümüzle çalışıyoruz ve üretiyoruz.

“Fuar standı tasarımı” genellikle bir fuar veya sergi etkinliğinde bir şirketin ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmak için kullandığı geçici bir alandır. Bu stantlar, şirketin kendisini tanıtması, müşterileriyle etkileşim kurması ve potansiyel müşterilere ürünlerini veya hizmetlerini göstermesi için tasarlanmıştır. Genellikle özel olarak hazırlanmış bir standın içinde, şirket ürünlerinin görsellerini, logolarını, broşürlerini, videolarını ve diğer pazarlama materyallerini sergileyebilir. Fuar standı kiralama aynı zamanda işletmelerin yeni müşteriler kazanmak, ihracat yapmak, özellikle uluslararası ticaret fuarlarında küresel pazarlara açılmak gibi hedefleri de olabilir.

 

Massiad üyelerine özel fiyat çalışmasından yararlanmak isteyen üyemiz, taleplerini derneğimize iletmesi durumunda kendilerine verilecek olan ''Massiad Üyesidir'' yazısı ile aşağıdaki iletişim bilgilerinden Melody Design Mimarlık (Mimar Ezgi EKŞİ) ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.

Örnek çalışmaları için: 

https://www.instagram.com/melodydesignmimarlik/