Tümdef
Çözüm Ortakları
SKY Taşımacılık Lojistik İnşaat ve Ticaret A.Ş.

SKY Taşımacılık Lojistik İnşaat ve Ticaret A.Ş.

Çiftlik Mahallesi Orhan Gazi Caddesi No:54/1 Çavuşbaşı BEYKOZ / İSTANBUL / TÜRKİYE

Medikal Taşımacılık Alanında İnovatif ve Yenilikçi Çözüm Ortağınız.

SKYLOJİSTİK, ERSGRUP Şirketidir. Tematik olarak Tıbbi ve Medikal Taşımacılık alanında yenilikçi ve inovatif yaklaşımıyla sektörde liderliğe oynayan bir lojistik firmasıdır.

SKYLOJİSTİK, Medikal ve Tıbbı Taşımacılık alanında uzmanlaşmış, ARGE çalışmaları ile medikal sektörünün ihtiyacı olan tüm taşımacılık sorunlarına esnek çözümler getirme konusunda kendisini sektöre adamış bir firmadır.
Biz sadece taşımacılık ya da nakliye firması değiliz, biz taşıma tarzımız ve müşterimize sunmuş olduğumuz çözümlerle klişeleşmiş taşımacılık ve lojistik anlayışından çok uzakta; yenilikçi, inovatif, araştırmacı, gözlemci ve çözüm odaklı bir taşımacılık ve lojistik firmasıyız. Lojistik önerilerimizle müşterilerimize yardımcı olduğumuz gibi, hangi yükün hangi şartlarda taşınması ya da depolanması gerektiği ile ilgili müşterilerimize danışmanlık hizmeti de sunarız.

Farklılığımız Nerede Başlıyor ?

Sektörel sorunları yakından takip eder, müşteri ihtiyaçlarına anlık ve esnek çözümler üretiriz. Standart çözüm önerileri yerine, sektörde henüz adı duyulmamış, örneği görülmemiş çözümler sunmayı prensip edindik. Bu çözümler hem müşteri memnuniyeti olarak bize geri döner hem de maddi anlamda yüksek hacimli ürünlerin taşınması sırasında riski minimize etmek ve hatta sıfıra indirmek için sürekli bir çaba içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Medikal ve Tıbbı Taşımacılık alanında parsiyel ve liftli taşıma yöntemlerini de kullanıyoruz. Bu sayede beden gücü harcamadan ve insan odaklı hata payını da sıfıra indirerek asansörlü yük taşıma sisteminin entegre yapısıyla güçlü; parsiyel taşıma ile müşterilerimize ekonomik anlamda fayda sağlamak adına sürekli bir adım önde olmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz.
Özellikle liftli taşımanın gücünden ve avantajlarından, tüm müşterilerimizin faydalanmasını istiyoruz.

  • Liftli Taşımacılık avantajları hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Parsiyel Taşımacılık size ne kazandırır, hiç düşündünüz mü ? Parsiyel taşımada, taşınacak ürünün özelliği yanında, sizlerin de ihtiyaçlarınız önemlidir.

SKYLOJİSTİK İle Lojistiği Yeniden Keşfedin!

Standart bir lojistik firması arayışı içindeyseniz o adres biz değiliz. Fakat yenilik, inovasyon, sıfır hata payı ile taşıma, hızlı, öncü ve güçlü bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.