Tümdef
Kurullar

Geçmiş Yönetim Kurulları

MASSİAD'ın kuruluşundan bugüne hizmet veren geçmiş dönem Yönetim Kurullarımız:

23.02.2022 - (Devam)
Celal Sadrettin Dai Başkan
Ayşe Esmeray Gürbüz Başkan Yardımcısı
Ufuk Özkaya Başkan Yardımcısı
Semra Ümit Erol Başkan Yardımcısı
Ahmet Yaşar Açıkgöz Başkan Yardımcısı
Fatime Esengül Tutunmaz Demir Genel Sayman
Tolga Oruçoğlu Genel Sekreter
02.07.2021 - 23.02.2022
Celal Sadrettin Dai Başkan
Ayşe Esmeray Gürbüz Başkan Yardımcısı
Ufuk Özkaya Başkan Yardımcısı
Ali İhsan Şerbetçi Başkan Yardımcısı
Semra Ümit Erol Başkan Yardımcısı
Fatime Esengül Tutunmaz Demir Genel Sayman
Tolga Oruçoğlu Genel Sekreter
22.02.2020 - 02.07.2021
Fevzi Akif Tolga Sözen Başkan
Mahmut Cumbul Başkan Yardımcısı
Ayşe Esmeray Gürbüz Başkan Yardımcısı
Ufuk Özkaya Başkan Yardımcısı
Veysi Cengiz Balçık Başkan Yardımcısı
Şahin Engin Taşpınar Genel Sayman
Tolga Oruçoğlu Genel Sekreter
03.03.2018 - 22.02.2020
Fevzi Akif Tolga Sözen Başkan
Celal Sadrettin Dai Başkan Yardımcısı
Ayşe Esmeray Gürbüz Başkan Yardımcısı
Ali İhsan Şerbetçi Başkan Yardımcısı
Veysi Cengiz Balçık Başkan Yardımcısı
Şahin Engin Taşpınar Genel Sayman
Tolga Oruçoğlu Genel Sekreter
13.02.2016 - 03.03.2018
Fevzi Akif Tolga Sözen Başkan
Celal Sadrettin Dai Başkan Yardımcısı
Ayşe Esmeray Gürbüz Başkan Yardımcısı
Ayşegül Cantürk Genel Sekreter
Şahin Engin Taşpınar Genel Sayman
Demirhan Mehmet Carda -
Tolga Oruçoğlu -
15.02.2014 - 13.02.2016
Fevzi Akif Tolga Sözen Başkan
Barış Fırat Başkan Yardımcısı
Ayşe Esmeray Gürbüz Genel Sekreter
Şahin Engin Taşpınar Genel Sayman
Dilaver Altun (Vefat) Erdal Ejder
Celal Sadrettin Dai -
Ayhan Öztürk (İstifa) Saldıray Uygur
03.03.2012 - 15.02.2014
Kazım Eryaşar Başkan
Mehmet Ali Özkan Başkan Yardımcısı
Fevzi Akif Tolga Sözen Genel Sekreter
Şahin Engin Taşpınar Genel Sayman
Ayşe Esmeray Gürbüz -
Dilaver Altun -
Ayhan Öztürk -
11.12.2010 - 03.03.2012
Kazım Eryaşar Başkan
Fevzi Akif Tolga Sözen Başkan Yardımcısı
Şerafettin Atik Genel Sekreter
Şahin Engin Taşpınar Genel Sayman
Binhas Kebudi -
Dilaver Altun -
Sinan Dilek -
27.02.2010- 25.10.2010
Uğur Mumay Başkan
Havva Erkan Başkan Yardımcısı
Alp Göbekliooğlu Genel Sekreter
Hürriyet Çimen Sayman
Ümit Özkaya -
A. Esmeray Gürbüz -
F.A.Tolga Sözen -
01.03.2008 - 27.02.2010
Uğur Mumay Başkan
Alp Göbeklioğlu Başkan Yardımcısı
Hürriyet Çimen Genel Sekreter
Halit Aktan Sayman
Havva Erkan -
Dilşad Işık -
Ümit Özkaya -
26.02.2005 - 01.03.2008
Kemal Yaz Başkan
Çetin G. Akyurt Başkan Yardımcısı
Uğur Mumay Genel Sekreter
Levent Suyolcubaşı -Halit Aktan Sayman
Esmeray Gürbüz -
Ümit Özkaya -
M. Tolga Bilgiç - Saime Alkan -
28.02.2004 - 26.02.2005
Y. Bülent Pozam Başkan
Bülent Ustaoğlu Başkan Yardımcısı
Nurettin Şişman Genel Sekreter
V. Binhas Kebudi Sayman
Hilal Tekin Yeşilyurt -
Cem Türker -
Barış Fırat -
26.04.2003 - 28.02.2004
Y. Bülent Pozam Başkan
Bülent Ustaoğlu Başkan Yardımcısı
Nurettin Şişman Genel Sekreter
Hilal Tekin Yeşilyurt -
Cem Türker -
18.02.2002 – 26.04.2003
Serdar Eralp Başkan
Kürşat Özgün -
Kazım Eryaşar -
Erdal Ejder -
M. Sait Türe -
Cumhur Boz -
Zekeriya Avşar -
26.02.2001 – 18.02.2002
M. Sait Türe Başkan
Kürşat Özgün -
Kazım Eryaşar -
Raci Memiş -
Zekeriya Avşar -
Cumhur Boz -
Serdar Eralp -
29.02.2000 – 26.02.2001
M. Sait Türe Başkan
Kürşat Özgün -
Kazım Eryaşar -
Raci Memiş -
Zekeriya Avşar -
Cumhur Boz -
Serdar Eralp -
18.02.1999 – 29.02.2000
Halil Şenol Başkan
V. Binhas Kebudi -
Tarık Yılmaz -
Nilüfer Togay -
Ekrem Erzincanlı -
Cumhur Boz -
20.02.1998 – 18.02.1999
Halil Şenol Başkan
Yahya Yücel -
Kazım Eryaşar -
Nilüfer Togay -
Ekrem Erzincanlı -
Zekeriya Avşar -
H. Semih Eralp -
17.02.1997 – 20.02.1998
Halil Şenol Başkan
Levent Özata -
Zekeriya Avşar -
Nilüfer Togay -
Ekrem Erzincanlı -
Ahmet Yürük -
Kürşat Özgün -
29.02.1996 – 17.02.1997
M. Sait Türe Başkan
Ekrem Erzincanlı -
Kürşat Özgün -
Cumhur Boz -
M. Ali Özkan -
Serdar Eralp -
Dilek Adadan -
28.02.1994 – 29.02.1996
M. Sait Türe Başkan
Osman Nuri Köksal -
Serdar Eralp -
Cumhur Boz -
Kazım Eryaşar -
M. Ali Özkan -
Ahmet Yürük -
27.10.1992 – 28.02.1994
Faik Tozkoparan Başkan
M. Ali Özkan -
Osman Özçalışkan -
Ali Zafer Şimşek -
Reha Akıltepe -
Osman Nuri Köksal -
Kazım Eryaşar -
09.03.1992 – 27.10.1992
Kurucu Üyelerimiz
Yılmaz Sevil -
Samim Ergüt Kaymas -
Raşit Doğu Rodopman -
Enver Eryaşar -
Faik Gültekin -
Nihat Çetin -
TÜMDEF Akademi

Tıbbi Cihaz sektör temsilcilerimizin her alanda bilgilendirilmesi ve güncel bilgilere erişimini kolaylaştırmak amacıyla TÜMDEF Akademi, kapılarını açtı!

DETAYLI BİLGİ